Můj příběh

41592162-557B-44A1-94B8-F42F202D71C7_1_201_a.heic
E80CB38A-63E1-4FB9-8375-99CF2E41A5EA_edited.jpg
    Řešila jsem své tělo víceúrovňově, holisticky a všemožnými alternativními způsoby - vhodnou stravou, jógou, hormonální jógovou terapií, dodáním minerálů, vitamínů, tkáňových solí, tradiční čínskou medicínou, ale i českými bylinami.  Myomy za celou dobu nevyrostly, zřejmě díky všem krokům a léčebným pokusům, se držely sice několik let ve stejných rozměrech. Nepříjemné symptomy však nemizely. Nedařilo se mi nijak úspěšně oživit mé dřívější bezproblémové cykly, zamezit nadměrným ztrátám krve každý měsíc, aspoň částečně obnovit mou dřívější energii a vrátit se efektivněji a trvaleji do svého středu.

    Ve svém neustálém hledání a snahách najít vhodné řešení a léčbu jsem objevila Arvigo techniky - mayskou břišní terapii. Už po prvním ošetření jsem cítila ve svém bříšku změny, takový zvláštní pocit komfortu a uvolnění a nebývalý nárůst energie, že jsem usnula až nad ránem a celý následující den jsem vůbec nepocítila únavu. Po několika terapiích se mi hned následující cyklus natolik proměnil, že jsem tomu až sama nevěřila. Srovnání dělohy do správného postavení a polohy dokáže totiž ovlivnit opravdu mnohé v ženském cyklu a jejím životě celkově.

Menstruace se natolik zharmonizovala, že ztráta krve byla třetinová a já byla i po menstruaci plná energie. Jsem tolik vděčná vesmíru, úžasným Vivian Menjivar, Julii Borčinové a samozřejmě Dr.Arvigo za její mnohaletou práci, velké nasazení a sestavení této terapie na základě letitých studií
od autentických
mayských šamanů mayské moudrosti, vlastních studií a klinické praxe, která může proměnit život ženám napříč věkem a napříč zeměkoulí. Nejenom však ženám, abdominální terapie je vhodná téměř pro všechny.
Vracet harmonii, rovnováhu, lásku, lehkost a radost do našeho břicha (naší duše nebo našeho druhého mozku), do našich životů, se mi stala mou další životní výzvou, díky které mohu občasně pomoci také dalším ženám. 

IMG_6887_edited.jpg
  • Instagram
  • Facebook

© 2022 by Mgr. Lenka Kosco. Created with Wix.com