top of page

     Abdominal Maya therapy (mayská)

 

Abdominální terapie (mayská terapie)               

vede vnitřní orgány do správného postavení, opravuje jejich polohu

- zlepšuje funkci orgánů, jejich prokrvení a vyživení

- uvolňuje fyzické i emoční napětí v břiše

- podporuje zdraví ženského lůna - ženských orgánů, dělohy

- zvyšuje a posiluje plodnost žen ke kvalitnímu těhotenství

- velmi účinně dopomáhá odstraňovat příčiny chronických civilizačních onemocnění 

- zlepšuje celkový tok energie proudění čchi v těle

přináší větší vitalitu do našeho těla

- zlepšuje kvalitu a hloubku spánku

- podporuje přirozené samo-léčebné procesy těla 

 V mayské kultuře se předávala od pradávna z generace na generaci mezi šamany a léčiteli.

Jedná se o spolehlivou, bezpečnou a efektivní techniku.

Časté symptomy:bolestivá a nepravidelná menstruaci i ovulaceendometrióza, cysty, myomy, fibroidynadměrné menstruační krváceníposunutá nebo propadnutá dělohapremenstruační syndrom, depresekvasinkové infekcesymptomy spojené s perimenopauzou a menopauzouneplodnost - podpora pro otěhotněnísymptomy spojené po hysterektomii - srovnává orgány bez chybějící dělohy a energeticky vyrovnává celé ženské lůno

Srůsty po různých břišních operacích a procedurách, po císařském řezu, ale také myomy, cysty, fibroidy, endometrióza se ošetřením mayskou břišní masáží podstatně zmenšují, zmírňuje se onemocnění močového měchýře, zlepšuje se trávení, tonus tkání lepším prokrvením a vyživeníma taktéž hormonální rovnováha.

Prospěšná je pro dýchací, zažívací a reproduktivní orgány.

Přispívá k celkovému zlepšení homeostázy, posílení našeho zdraví, imunitního systému

a neméně též k psychickému uvolnění. 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dr. Rosita Arvigo, zakladatelka Abdominální mayské terapie (břišní mayské terapie), studovala mayskou kulturu a jejich způsoby léčení dlouhá léta a učila se intenzivních 13 let přímo u jednoho z posledních autentických mayských šamanů a léčitelů, proslulého mistra Dona Elijio Panti a Miss Hortence Robinson, známé bylinářky a porodní asistentky.

Během těchto let pronikla do tajů léčebných mayských pokladů založených na léčbě bylinami, bylinným napařováním, léčebných terapií, masáží, mayských manter, mayské akupunktury a dalších forem mayského spirituálního léčení. Dr. Arvigo vystudovala v Chicagu Naprapathii, je autorkou celé řady knih, ve kterých se jí podařilo podchytit praktiky mayských šamanů - léčitelů a jejich léčebných postupů. Staly se též základními pilíři pro sestavení Abdominální (mayské) terapie. Mayská břišní terapie spojuje znalosti anatomie, fyziologie, fytoterapie, naprapathy (nauka o vazech, kloubech, svalech, zajímavostí je, že etymologicky vzniklo tato věda z českého slova napravit) s léčebnými technikami, moudrostí a rituálů dřívějších vyspělých kultur, starých Mayů. 

   

B62CD85C-9B2E-4680-8903-CCB7C6533380_1_201_a_edited.jpg
Bohyně Ix Chel
bottom of page